Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
  • System pionowego podnoszenia i opuszczania kotary poprzez wał napędowy z systemem bębnów wciągających pasy

System pionowego podnoszenia i opuszczania kotary grodzącej jednowarstwowej z napędem elektrycznym

6-06-1

System pionowego podnoszenia i opuszczania kotary grodzącej jednowarstwowej z silnikiem elektrycznym, napędzającym prowadnicę z zamocowanymi bębnami, na które nawijane są pasy podnoszące i opuszczające materiał kotary

Ilość
mail_outline Zadaj pytanie

System pionowego podnoszenia i opuszczania kotary grodzącej jednowarstwowej z napędem elektrycznym

Konstrukcja do pionowego podnoszenia i opuszczania kotary wyposażona jest w moduł napędowy. Elementy wsporcze pod moduł napędowy kotary oraz podpory prowadnicy wykonane są z kształtowników stalowych. Elementy wsporcze montowane są bezpośrednio do części konstrukcyjnej obiektu.

Materiał kotary jest opuszczany i podnoszony za pomocą pasów, nawijanych na bębny rozmieszczone na całej długości prowadnicy. Prowadnica umieszczona jest na podporach, które wyposażone są w rolki. Zapewniają one płynny ruch kotary. Dodatkowo kotarę wyposaża się w rury usztywniające, które pełnią również rolę zaczepu w dolnej części materiału kotary dla pasów nawijanych na bęben. Ilość pasów nośnych zależna jest od długości kotary.

Podnoszenie i opuszczanie kotary odbywa się z użyciem silnika elektrycznego, sterowanego na dwa sposoby. Pierwszy odbywa się za pomocą sterownika, zainstalowanego na ścianie hali (w miejscu wskazanym przez Inwestora), przez wciśnięcie przycisku jednobiegunowego (przycisk typu dzwonek). Drugi sposób to kontrolowanie podnoszenia / opuszczania kotary za pomocą pilota.

6-06-1
Zawartość dostępna dla zarejestrowanych użytkowników.

Produkty powiązane