Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij

Firma PESMENPOL - producent sprzętu sportowego, jest wiodącym w Polsce producentem profesjonalnych urządzeń sportowych i dostawcą wyposażenia hal oraz boisk sportowych.

Oferta firmy obejmuje produkcję profesjonalnego sprzętu do gier zespołowych, wyposażenie stałe i ruchome hal sportowych, sal gimnastycznych, zewnętrznych boisk i stadionów sportowych oraz produkcję trybun sportowych. Stawiamy na rozwój infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, czego dowodem jest nowoczesne i bezpieczne wyposażenie zaopatrzonych przez nas obiektów sportowych.

Wszystkie urządzenia są wdrażane do produkcji seryjnej w oparciu o własne rozwiązania konstrukcyjne, po przeprowadzeniu prób wytrzymałościowych i eksploatacyjnych. Ponadto firma PESMENPOL posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001, 14001 oraz 45001 w zakresie projektowania, produkcji i montażu urządzeń sportowych. Efektem takich działań jest doskonała jakość urządzeń, co zapewnia im popularność wśród odbiorców krajowych i zagranicznych. Nasze urządzenia w tej chwili są obecne na rynkach ponad 50 państw. Oprócz dostaw do krajów europejskich, nasze produkty eksportujemy do Ukrainy, Izraela, Kazachstanu, a także do państw Bliskiego Wschodu, takich jak m. im. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Kuwejt, Arabia Saudyjska, Katar.

Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym do produkcji elementów stalowych, w tym innowacyjnym urządzeniem do laserowego cięcia stali i obróbki CNC oraz nowoczesną malarnią proszkową.

Poza działalnością produkcyjną firma prowadzi profesjonalny montaż sprzętu sportowego w halach i na boiskach sportowych. Przy użyciu najnowszych technologii montażu, wykwalifikowana kadra pracowników wyposaża obiekty i hale sportowe po ich całkowitym wykończeniu, bez potrzeby wykonywania przygotowawczych prac budowlanych. Posiadamy własne zaplecze projektowe do planowania wyposażenia hal oraz przygotowania produkcji, zaopatrzone w najnowocześniejsze technologie projektowe. Firma zapewnia pełną i kompleksową obsługę klientów, prowadzi doradztwo w zakresie doboru optymalnego standardu urządzeń sportowych, opracowania aranżacji i rozplanowania sprzętu na obiekcie.

Obecnie w czterech zakładach o łącznej powierzchni ponad 8000 m² firma zatrudnia ponad 120 osób.