Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij

prod_2.jpgTak to się robi

Powstała ponad ćwierć wieku temu firma PESMENPOL od zarania swego istnienia oparta była na schemacie PROJEKT – PRODUKCJA – MONTAŻ. Konsekwentnie realizowane założenie kompleksowości działania – od opracowania koncepcji projektowej poprzez produkcję aż po montaż wyprodukowanych urządzeń gwarantuje firmie całkowitą samodzielność, niezależność i elastyczność w podejściu do niestandardowych projektów. Dzięki temu PESMENPOL nie tylko systematycznie poszerza zakres dostępnych produktów, ale i jest w stanie skutecznie realizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

prod_2.jpg

Nieograniczone możliwości produkcyjne

O nieograniczonych możliwościach produkcyjnych, poprzedzonych przez opracowania wykonywane przez własny zespół projektowy, a na etapie wdrażania wspartych przez zastosowanie najnowocześniejszych technologii (wycinanie laserowe, obróbka CNC, automatyka itp.), świadczy mnogość zrealizowanych wielkoskalowych projektów z zakresu infrastruktury, m. in. podest techniczny wieży zamknięć na zaporze w Niedzicy, oraz z zakresu konstrukcji stalowych, m. in. stalowa konstrukcja trybun wraz z kratami pomostowymi, barierkami i schodami na Stadionie Miejskim (Żużlowo-Piłkarskim) w Rzeszowie. Także stalowe konstrukcje budowlane wszystkich obiektów należących do firmy PESMENPOL pochodzą z własnej produkcji, w tym konstrukcja powstającej nowej siedziby Spółki oraz kompleksu hal produkcyjnych dla budowanego Zakładu Produkcyjnego, zlokalizowanych przy ul. Drogowców 12 w Myślenicach.

prod_2.jpgGrunt to doświadczona kadra

Rzecz jasna, każdy etap realizacji projektu bazuje nie tylko na wykorzystaniu nowoczesnej technologii i bogatego parku maszynowego, ale przede wszystkim na wkładzie i zaangażowaniu pracowników, umiejętnie i precyzyjnie wykonujących powierzone im zadania. W Zakładzie Produkcyjnym nr 1 w Trzemeśni – w kolebce firmy, pierwszym obiekcie, który początkowo mieścił wszystkie działy realizacji procesu produkcji – obecnie działa zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników działu produkcji pod nadzorem Szefa Produkcji, przy aktywnym wsparciu Kierownika Produkcji.
Wraz z rozwojem firmy i wzbogacaniem parku maszynowego, montażownia oraz dział realizacji zostały przeniesione do wybudowanego Centrum Logistyczno-Magazynowego, zlokalizowanego w Myślenicach przy ulicy Słowackiego 81D. Tuż obok – pod numerem 81C – znalazło się także Centrum Technologiczne (Zakład Produkcyjny nr 2). To tu zespoły pracowników, dysponujących niezbędną wiedzą, kwalifikacjami i umiejętnościami praktycznymi, pracują pod nadzorem: Kierownika Montażowni, Kierownika Obróbki CNC oraz Kierownika Malarni Proszkowej. 

prod_2.jpgMontaż urządzeń na obiektach sportowych rozsianych na terenie całej Polski oraz poza jej granicami skutecznie realizują zespoły wykwalifikowanych montażystów pod nadzorem doświadczonych Kierowników Montaży. Dzięki posiadanym kompetencjom ekipy są w stanie sprawnie i skutecznie zrealizować każde zlecenie.

Jakość i rozwój

Kontrolę nad realizacją wdrożonego zintegrowanego systemu zarządzania jakością w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu urządzeń sportowych sprawuje Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie kontroli jakości. Ponadto nadzór nad całością procesu sprawuje Prezes Zarządu inż. Edward Niepsuj, wykorzystując swoje bogate, ponad 50-letnie doświadczenie w sektorze przemysłowym.
Dzięki zespołowi doświadczonych, zaangażowanych i odpowiedzialnych pracowników, firma PESMENPOL skutecznie realizuje założenia polityki opartej na jakości i rozwoju.