Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
Relacja z Targów FSB 2023

Relacja z Targów FSB 2023

2023-10-31

Relacja z Targów FSB 2023

Tegoroczna odsłona FSB - Międzynarodowych Specjalistycznych Targów Wyposażenia Terenów Rekreacyjnych, Obiektów Sportowych i Wypoczynkowych – zgromadziła w Kolonii setki wystawców i przyciągnęła rzesze odwiedzających z niemal każdego zakątka świata. 

Targi branżowe o takiej renomie to znakomita platforma pozwalająca na zaprezentowanie się szerokiemu gronu odbiorców. Przy okazji przedstawienia wzorów i katalogu produktów, mieliśmy możliwość prowadzenia bezpośrednich rozmów z wizytującymi, co dało nam sposobność na otrzymanie cennego feedbacku dotyczącego prezentowanej oferty, zebrania ocen oraz informacji na temat oczekiwań i trendów.

Spotkania targowe to również niepowtarzalna szansa na poznanie opinii na temat naszej firmy zarówno od odbiorców, jak i innych przedsiębiorstw działających na tym samym rynku. Daje to cenny obraz pozycji i oceny naszej firmy na tle branży. 

Utrzymując dobre relacje, możemy lepiej rozumieć sytuację i poznać zapotrzebowanie rynku, dlatego targi to okazja na wzmocnienia więzi z partnerami biznesowych, a także szansa na nawiązanie nowych kontaktów, które – mamy nadzieję – w najbliższej przyszłości zaowocują wspólnymi projektami.

Wysoka frekwencja w tym pierwszym po przerwie związanej z pandemią wydarzeniu dowodzi, że kontakt online nie jest w stanie zastąpić bezpośredniej komunikacji z odbiorcami i kontrahentami. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, i życzymy powodzenia w podejmowanych przedsięwzięciach!

Udostępnij:

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz