Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
PESMENPOL Aktualności
Premia technologiczna w ramach wdrażania programu poddziałanie 3.2.2. Kredyt na innowacje technologiczne POIR
Z ogromną przyjemnością informujemy, że opracowany przez PESMENPOL projekt pt. „Wdrożenie innowacyjnego procesu technologicznego produkcji nowej infrastruktury sportowej i trybun” został zakwalifikowany do objęcia wsparciem w ramach poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne PO IR 2014-2020.
Gratulacje dla uczestników X Międzynarodowego Turnieju Sokolika
Miniony weekend w Starym Sączu upłynął pod znakiem sportowych emocji na najwyższym poziomie. Niezapomnianych wrażeń dostarczył niezawodny Turniej Sokolika, wśród głównych sponsorów którego tradycyjnie znalazł się PESMENPOL.
PESMENPOL głównym sponsorem Orła Myślenice
Spółka PESMENPOL z dumą realizuje swą misję promocji sportu i rozwoju młodych talentów poprzez wsparcie sponsorskie LKS Orzeł Myślenice.
PESMENPOL ponownie na liście „Diamentów Forbesa”
Z dumą dzielimy się wspaniałą wieścią, że Spółka PESMENPOL po raz kolejny znalazła się w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa” 2021 – pośród laureatów dorocznego zestawienia najszybciej rozwijających się polskich firm.
PESMENPOL partnerem Fundacji LEGIA SOCCER SCHOOLS
Koniec sezonu? Nie ma mowy! W światło bramek produkcji PESMENPOL raz za razem wpada piłka… Ani szron srebrzący się na murawie, ani nawet wymagający i trudny dla wszystkich rok nie stanowią przeszkody dla podopiecznych szkółek piłkarskich „Legia Soccer Schools” i „Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa”, którzy z energią i zaangażowaniem szlifują umiejętności.
Wyniki 1 do 5 z 34 (1 strona)