Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
PESMENPOL Aktualności
XIII Turniej Sokolic Cup, Poland, U10
Już wkrótce do Starego Sącz przybędą niezwykle mili goście: zjadą się tam młodzi zawodnicy aż z 36 drużyn, reprezentujący 14 krajów, by wziąć udział w XIII Turnieju Sokolic Cup, Poland, U10.
DZIEŃ DZIECKA Z „PESMENPOL ORZEŁ CUP”
To była gorąca sobota na myślenickim „Orle” – i to nie tylko przez wiosenne słoneczko, towarzyszące atrakcjom w ramach obchodów Dnia Dziecka, ale przede wszystkim dzięki sportowym emocjom, zapewnionym przez drużyny Żaków, uczestniczących w piłkarskim Turnieju „PESMENPOL OPRZEŁ CUP”.
Czwarte „Diamenty Forbesa” dla Spółki PESMENPOL
Czwarty tytuł „Diamentów Forbesa”, plasujący PESMENPOL pośród najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm, klasyfikowanych na podstawie tempa wzrostu wartości i osiągniętych wyników – podkreśla wiarygodność i potencjał naszego przedsiębiorstwa.
PESMENPOL po raz czwarty „Gazelą Biznesu”
Z przyjemnością dzielimy się wieścią, że PESMENPOL został Gazelą Biznesu 2023 w prestiżowym rankingu dziennika „Puls Biznesu”, ponownie zajmując miejsce pośród małych i średnich przedsiębiorstw wyróżniających się dynamiką rozwoju, przejrzystością prowadzonej działalności i osiąganymi wynikami.
Edward Niepsuj odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi
Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 15 sierpnia 2022 r., Edward Niepsuj – założyciel i Prezes Zarządu Spółki PESMENPOL - został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej.
Wyniki 1 do 5 z 54 (1 strona)