Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
PESMENPOL Aktualności
Extreme Jam 2022 już wkrótce!
Szósta edycja Festiwalu Sportów Extremalnych Extreme Jam 2022 rusza już za trzy tygodnie. Niezmiernie nam miło, że mogliśmy dołożyć cegiełkę do realizacji największego wydarzenia tego typu w Polsce!
Zapraszamy na XI Turniej Sokolika
W nadchodzący weekend 11-12 czerwca 2022 r. warto wybrać się do Starego Sącza, gdzie czeka nas wyjątkowe wydarzenie sportowe: XI edycja Międzynarodowego Turnieju Sokolika w piłce nożnej dla dzieci. I tym razem PESMENPOL towarzyszy Turniejowi - i jako darczyńca, i jako wierny fan.
PESMENPOL po raz trzeci laureatem „Diamentów Forbesa”
Na przekór postpandemicznym nastrojom, miło nam podzielić się radosną nowiną, że Spółka PESMENPOL po raz trzeci zyskała uznanie w zakresie działań biznesowych i tym samym znalazła się w prestiżowym gronie podmiotów uhonorowanych „Diamentami Forbesa” 2022.
Turniej PESMENPOL ORZEŁ CUP 2021
Ubiegła niedziela na boiskach ORŁA Myślenice upłynęła pod znakiem piłkarskich zmagań żaków, uczestniczących w tegorocznej odsłonie turnieju PESMENPOL ORZEŁ CUP.
Premia technologiczna w ramach wdrażania programu poddziałanie 3.2.2. Kredyt na innowacje technologiczne POIR
Z ogromną przyjemnością informujemy, że opracowany przez PESMENPOL projekt pt. „Wdrożenie innowacyjnego procesu technologicznego produkcji nowej infrastruktury sportowej i trybun” został zakwalifikowany do objęcia wsparciem w ramach poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne PO IR 2014-2020.
Wyniki 1 do 5 z 38 (1 strona)