Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
PESMENPOL Aktualności
Relacja z Targów FSB 2023
Tegoroczna odsłona FSB - Międzynarodowych Specjalistycznych Targów Wyposażenia Terenów Rekreacyjnych, Obiektów Sportowych i Wypoczynkowych – zgromadziła w Kolonii setki wystawców i przyciągnęła rzesze odwiedzających z niemal każdego zakątka świata.
PESMENPOL po raz drugi laureatem rankingu Forum Firm Rodzinnych Forbes
Już po raz drugi PESMENPOL znalazł się na liście najcenniejszych polskich firm rodzinnych, otrzymując wyróżnienie w opracowanym przez redakcję magazynu Forbes rankingu Forum Firm Rodzinnych 2023.
FSB Kolonia 2023 - zapraszamy na stoisko firmy PESMENPOL
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy PESMENPOL podczas FSB 2023 - Międzynarodowych Specjalistycznych Targów Wyposażenia Terenów Rekreacyjnych, Obiektów Sportowych i Wypoczynkowych.
XII Turniej Sokolika
Pomysł na udany najbliższy weekend? Wystarczy odwiedzić Stary Sącz, gdzie na Stadionie MKS Sokół przy ul. Bandurskiego 14 odbędzie się XII Międzynarodowy Turniej Sokolik ORLEN Cup w piłce nożnej dzieci.
Jubileusz 30-lecia działalności firmy PESMENPOL
Piękny późnowiosenny wieczór ostatniego majowego weekendu zapewnił urokliwą oprawę jubileuszu 30-lecia działalności firmy PESMENPOL.
Wyniki 1 do 5 z 49 (1 strona)