Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
PESMENPOL Aktualności
PESMENPOL partnerem Fundacji LEGIA SOCCER SCHOOLS
Koniec sezonu? Nie ma mowy! W światło bramek produkcji PESMENPOL raz za razem wpada piłka… Ani szron srebrzący się na murawie, ani nawet wymagający i trudny dla wszystkich rok nie stanowią przeszkody dla podopiecznych szkółek piłkarskich „Legia Soccer Schools” i „Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa”, którzy z energią i zaangażowaniem szlifują umiejętności.
PESMENPOL produkuje sprzęt sportowy z użyciem energii słonecznej
Wdrożenie nowoczesnego rozwiązania z zakresu wykorzystania źródeł odnawialnych, jakim jest użycie czystej bezemisyjnej energii słonecznej w procesie produkcji urządzeń sportowych, to kolejna inicjatywa proekologiczna firmy PESMENPOL, aktywnie zaangażowanej w program poprawy stanu środowiska naturalnego.
Eliminacje do X Międzynarodowego Turnieju Sokolika 2021
Rok 2020 nie jest dla nas łaskawy – mimo trudności udało się jednak rozstrzygnąć eliminacje do przyszłorocznej odsłony Międzynarodowego Turnieju Sokolika, któremu PESMENPOL od lat partneruje.
PESMENPOL laureatem „Diamentów Forbesa”
Miło nam podzielić się wieścią, że firma PESMENPOL znalazła się wśród laureatów „Diamentów Forbesa” 2020.
PESMENPOL Firmą Przyjazną Naturze
W trosce o środowisko naturalne firma PESMENPOL przystąpiła do programu ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstw „Firma Przyjazna Naturze”.
Wyniki 1 do 5 z 30 (1 strona)