Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij

Trybuna stała zadaszona z prostym dachem – do użytku na zewnątrz

14-61VZP - 14-64VZP

Trybuna stała zadaszona z prostym dachem na boisko zewnętrzne, z siedziskami plastikowymi, podesty kratowe typ VEMA i konstrukcja stalowa cynkowane ogniowo, zadaszenie trybuny z pokryciem z poliwęglanu komorowego

Ilość
mail_outline Zadaj pytanie

Trybuna o konstrukcji stalowej stała zadaszona z prostym dachem – do użytku na zewnątrz

Przeznaczenie: do użytku na zewnątrz

Główne cechy systemu:

  • Konstrukcja trybuny stałej zadaszonej z prostym dachem wykonana jest z profili stalowych. Gotowe elementy konstrukcyjne są cynkowane ogniowo, co zabezpiecza trybunę przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych
  • Podesty wykonane z krat stalowych typu Vema cynkowanych ogniowo (inne rozwiązania, np. blacha ryflowana, dostępne na zamówienie)
  • Barierki ochronne malowane proszkowo
  • Projektowane indywidualnie dla każdego obiektu, w oparciu o odpowiednie normy i przepisy techniczne dotyczące widowni
  • Certyfikat zgodności z normami

Charakterystyka techniczno – materiałowa:

Rozstaw osiowy siedzisk 500 mm
Typ siedziska Siedziska plastikowe bez oparcia H=11 cm
Siedziska plastikowe ze średnim oparciem H=25 cm
Siedziska plastikowe z wysokim oparciem H=32 cm
Liczba rzędów Od 2 do 5
Różnica poziomów między podestami 280 mm
Wysokość stopni pośrednich 140 mm
Szerokość wejść >120 cm
Wykończenie elementów konstrukcji trybuny Cynkowanie ogniowe
Wykończenie barierek Malowanie lakierem proszkowym
Materiały podestu Kraty stalowe pomostowe wyciskane typ KW/33x44/30x2 cynkowane ogniowo (inne rozwiązania, np. blacha ryflowana, dostępne na zamówienie)
Typ zadaszenia Proste
Materiał pokrycia Bezbarwna płyta z poliwęglanu komorowego o grubości 8 mm, z powłoką 2 x UV
Maksymalne obciążenie użytkowe podestu Wg normy PN-EN 13200

Informacje ogólne

Trybuna stała zadaszona z prostym dachem na boisko zewnętrzne, 2- do 5-rzędowa, z siedziskami plastikowymi i pokryciem z poliwęglanu komorowego.

W skład trybuny wchodzą: ramy poprzeczne, łączniki, wsporniki pod siedziska, podest oraz siedziska. Ramy montowane do siebie w rozstawach 2000 mm lub 1500 mm. Bezpośrednio do konstrukcji trybuny przykręcane są kraty pomostowe wyciskane typ KW/33x44/30x2. Rama konstrukcji zadaszenia składa się z dwóch części; przykręcana jest do ram poprzecznych trybuny oraz kotwiona bezpośrednio do podłoża (fundamenty betonowe).

Pokrycie prostego dachu wykonane jest z bezbarwnych płyt z poliwęglanu komorowego o grubości 8 mm, z powłoką 2 x UV. Całość konstrukcji jest zabezpieczona antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe.

Siedziska plastikowe (wykonanie trudno zapalne) oferowane w trzech typach: bez oparcia, ze średnim oparciem oraz z wysokim oparciem. Każda trybuna wyposażona jest również w stopnie pośrednie oraz bariery ochronne.

Projekt trybun wykonywany jest indywidualnie dla każdego obiektu, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i normami dotyczącymi widowni.

W celu uzyskanie pełnych informacji zapraszamy do kontaktu z działem Techniczno-Handlowym.

14-61VZP - 14-64VZP
Zawartość dostępna dla zarejestrowanych użytkowników.