Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
Jubileusz 30-lecia działalności firmy PESMENPOL

Jubileusz 30-lecia działalności firmy PESMENPOL

2023-06-15

Jubileusz 30-lecia działalności firmy PESMENPOL

Piękny późnowiosenny wieczór ostatniego majowego weekendu zapewnił urokliwą oprawę jubileuszu 30-lecia działalności firmy PESMENPOL. Uroczystość została poprzedzona mszą dziękczynną w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Trzemeśni – kolebce firmy.

Obchody celebrujące 30 lat nieprzerwanej obecności firmy na rynku infrastruktury sportowej zgromadziły najbliższych kooperantów, współpracowników i przyjaciół firmy, a także pracowników i ich rodziny w restauracji Stara Kuźnia w Kornatce. Wyjątkowego charakteru tego rocznicowego spotkania przydało przedstawienie i powitanie każdego z zaproszonych gości przez gospodarzy wieczoru: Marię i Edwarda Niepsujów.

Wstępem do wybornej zabawy przy muzyce były wystąpienia okolicznościowe pełne ciepłych słów, wspomnień, gratulacji i podziękowań dla wszystkich, którzy przyczynili się do rozwoju firmy oraz umocnienia pozycji marki PESMENPOL.

Udostępnij:

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz