Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
Premia technologiczna w ramach wdrażania programu poddziałanie 3.2.2. Kredyt na innowacje technologiczne POIR

Premia technologiczna w ramach wdrażania programu poddziałanie 3.2.2. Kredyt na innowacje technologiczne POIR

2021-08- 4

Premia technologiczna w ramach wdrażania programu poddziałanie 3.2.2. Kredyt na innowacje technologiczne POIR

Z ogromną przyjemnością informujemy, że opracowany przez PESMENPOL projekt pt. „Wdrożenie innowacyjnego procesu technologicznego produkcji nowej infrastruktury sportowej i trybun” został zakwalifikowany do objęcia wsparciem w ramach poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne PO IR 2014-2020 (runda 7, nabór siódmy - wniosek nr POIR.03.02.02-00-2528/20).

Całkowity koszt realizacji inwestycji mającej na celu wdrożenie projektu wynosi 9 969 450,00 zł, zaś przyznane dofinansowanie to kwota 4 493 752,50 zł.

Opracowana w toku prac badawczo-rozwojowych linia niezbędna do prowadzenia wdrażanego procesu technologicznego zostanie umieszczona w hali produkcyjno-magazynowej, budowanej na należącej do Spółki PESMENPOL działce w Myślenicach przy ulicy Drogowców 12 B, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej siedziby firmy.

Uwzględnione w projekcie rozwiązania zostały zestawione zgodnie z realizowaną przez Spółkę polityką ochrony środowiska, z dbałością o to, by generowały mniej zanieczyszczeń, wykorzystywały mniejsze ilości zasobów w bardziej racjonalny sposób, zapewniały powtórne wykorzystanie powstających produktów, a także zapewniały unieszkodliwienie wytwarzanych odpadów.

Kredyt na innowacje technologiczne jest realizowany z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR), który jest finansowany ze środków Funduszy Europejskich.

Więcej informacji na temat programów i funduszy oraz pełna lista projektów wybranych do dofinansowania dostępne są na stronie Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK):

https://www.bgk.pl/programy-i-fundusze/programy/program-inteligentny-rozwoj-kredyt-na-innowacje-technologiczne-pozyczka-plynnosciowa-dla-msp/

https://www.bgk.pl/male-i-srednie-przedsiebiorstwa/inwestycje/finansowanie-ze-srodkow-unijnych/kredyt-na-innowacje-technologiczne/aktualnosc/lista-rankingowa-dla-7-naboru-wnioskow-o-dofinansowanie-w-ramach-poddzialania-322-kredyt-na-innowacje-technologiczne-poir-runda-7/ 

Udostępnij:

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz