Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
Słupki do siatkówki stalowe wielofunkcyjne na podstawie ramowej przykręcanej do podłoża, profil 80x80 mm
  • Słupki do siatkówki stalowe wielofunkcyjne na podstawie ramowej przykręcanej do podłoża, profil 80x80 mm

Słupki do siatkówki stalowe wielofunkcyjne na podstawie ramowej przykręcanej do podłoża, profil 80x80 mm

2-41

Słupki do siatkówki stalowe wielofunkcyjne na podstawie ramowej przykręcanej do podłoża, wykonane z profilu kwadratowego 80x80 mm, z płynną regulacją wysokości (siatkówka, tenis) - naciąg korbowy z bębnem i przekładnią

Ilość
mail_outline Zadaj pytanie

Słupki do siatkówki stalowe wielofunkcyjne na podstawie ramowej przykręcanej do podłoża, profil 80x80 mm

Słupki stalowe wykonane ze specjalnego profilu kwadratowego 80x80 mm, osadzone na podstawie ramowej, umożliwiającej szybki i bezpieczny montaż do posadzki za pomocą kotwy. System przeznaczony jest głównie do zastosowania w halach sportowych, gdzie utrudniona jest instalacja tulei, np. w przypadku hal na stropie.

Mocowanie słupka do podłoża odbywa się za pomocą śruby z uchwytem, wkręcanej do kotwy osadzonej w wylewce betonowej hali sportowej. Duża powierzchnia profili ramy dolnej bezpiecznie leży na posadzce, bez ryzyka uszkodzeń jej nawierzchni. Po zdemontowaniu słupkami można przejeżdżać do magazynu, dzięki kółkom tworzywowym zainstalowanym z tyłu ramy.

W słupkach zainstalowano bezpieczne urządzenie naciągowe w postaci bębna, na który nawijana jest linka siatki. Bardzo łatwe zakładanie i napinanie siatki za pomocą demontowanej korbki, obracającej bęben poprzez samohamowną przekładnię ślimakową.

Wszystkie elementy są bezpiecznie wykończone, wystające elementy są osłonięte nakładkami plastikowymi, przez co zapewnione jest bezpieczne użytkowanie.

Konstrukcja słupków umożliwia ustawienie siatki na dowolnej wysokości w przedziale 106 – 250 cm, co pozwala na zastosowanie ich do gry zarówno w siatkówkę, jak i w tenisa czy badmintona.

2-41
Zawartość dostępna dla zarejestrowanych użytkowników.

Produkty powiązane