Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
Siedzisko tapicerowane ST-50-mc ze składanym oparciem
  • Siedzisko tapicerowane ST-50-mc ze składanym oparciem
  • Siedzisko tapicerowane ST-50-mc ze składanym oparciem
  • Siedzisko tapicerowane ST-50-mc ze składanym oparciem

Siedzisko tapicerowane ST-50-mc Minor Compact ze składanym oparciem

ST-50-mc

Ergonomiczne i kompaktowe siedzisko tapicerowane Minor Compact ze składanym oparciem, stalową podkonstrukcją i mechanizmem zawiasu, opcjonalnie wyposażone w podłokietniki

Ilość
mail_outline Zadaj pytanie

Siedzisko tapicerowane Minor Compact ze składanym oparciem

Wyprofilowane tapicerowane siedzisko Minor Compact ze składanym oparciem, mocowane do stopnia. Tapicerka z tyłu oparcia zabezpieczona jest dodatkowo stalowym wzmocnieniem.

Tapicerka wykonana jest z wysokogatunkowej trudnopalnej tkaniny tapicerskiej, odpornej na mechacenie i zmiany wyglądu (BS 5811). Wypełnienie siedziska i oparcia wykonane jest z samogasnącej pianki poliuretanowej o gęstości 72 kg/m³ (siedzenie) oraz 65 kg/m³ (oparcie).

Mechanizm zawiasu oraz podkonstrukcja siedziska wykonane są ze stali. Po złożeniu oparcia siedzisko zajmuje do 130 mm.

Ergonomiczny kształt siedziska i oparcia zapewniają komfort i wygodę użytkowania, zaś ze względu na kompaktowe rozmiary, zastosowanie tego typu siedziska w halach sportowych i audytoryjnych, a także na trybunach teleskopowych pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni obiektu.

Opcjonalnie, siedzisko może być wyposażone w podłokietniki.

ST-50-mc
Zawartość dostępna dla zarejestrowanych użytkowników.

Produkty powiązane