Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
Siedzisko ze średnim oparciem mocowane bezpośrednio do stopnia
  • Siedzisko ze średnim oparciem mocowane bezpośrednio do stopnia

Siedzisko ze średnim oparciem mocowane bezpośrednio do stopnia

S25s

Tworzywowe siedziska na trybuny sportowe i widownie SP-25 z oparciem o wysokości 25 cm, wykonanie trudno zapalne, montowane bezpośrednio do stopnia

Ilość
mail_outline Zadaj pytanie

Oferujemy usługę dostawy oraz montażu siedzisk na obiektach, które posiadają widownie o stopniach murowanych (betonowych). W zależności od rodzaju stopni, siedziska instalujemy bezpośrednio do podłoża bądź też do konstrukcji stalowej. Wszystkie elementy konstrukcji stalowej są malowane proszkowo (obiekty zamknięte - hale sportowe, sale gimnastyczne), jak i również cynkowane ogniowo (obiekty na świeżym powietrzu - boiska, stadiony).

Siedziska montowane bezpośrednio do podłoża:


Siedzisko ze średnim oparciem mocowane bezpośrednio do stopnia

Siedzisko ze średnim oparciem H=25 cm, typ SP-25 - mocowane bezpośrednio do stopnia wraz z montażem. Siedzisko wykonane jest z polipropylenu tłocznego wtryskowo. Konstrukcja siedziska jest samonośna, co umożliwia montaż bezpośrednio do podłoża. Zaokrąglona oraz gładka powierzchnia siedzenia zapewnia widzowi komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Siedzisko SP-24 jest odporne zarówno na wysoką. jak i na niską temperaturę, dzięki czemu w okresie letnim podczas upałów nie odkształca się, natomiast w okresie zimowym nie pęka pod wpływem mrozów. Jest także odporne na działanie promieniowania słonecznego UV i nie odbarwia się. 

Posiada wymagane certyfikaty, potwierdzone badaniami wytrzymałościowymi oraz na niepalność.
Siedzisko dostępne w następujących kolorach: czerwony - RAL 3020, zielony - RAL 6032, żółty - RAL 1003, niebieski RAL 5010. Inne kolory wg karty RAL - na specjalne zamówienie.

S25s