Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
Zestaw elementów montażowych siatek ochronnych na boiska zewnętrzne
  • Zestaw elementów montażowych siatek ochronnych na boiska zewnętrzne
  • Zestaw elementów montażowych siatek ochronnych na boiska zewnętrzne
  • Zestaw elementów montażowych siatek ochronnych na boiska zewnętrzne
  • Zestaw elementów montażowych siatek ochronnych na boiska zewnętrzne
  • Zestaw elementów montażowych siatek ochronnych na boiska zewnętrzne

Zestaw elementów montażowych siatek ochronnych na boiska zewnętrzne

Konstrukcja mocująca siatki ochronne (piłkochwyty) na zewnętrzne boisko sportowe - zestaw słupów stalowych lub aluminiowych wraz z zastrzałami, tulejami montażowymi oraz linkami i elementami mocującymi siatki

Ilość
mail_outline Zadaj pytanie

Zestaw elementów montażowych siatek ochronnych na boiska zewnętrzne (piłkochwyty na boiska zewnętrzne)

Słupy mocujące siatkę, wykonane z profilu stalowego lub aluminiowego wzmocnionego (z dodatkowym użebrowaniem) o przekroju kwadratowym 80x80 mm, montowane w tulejach.

Rozstaw osiowy między słupami skrajnymi – 3 m, między kolejnymi (pośrednimi) – maksymalnie 6 m. Maksymalna wysokość słupów wynosi 6 m (na specjalne zamówienie do 8 m).

Słupy stalowe są malowane proszkowo bądź cynkowane ogniowo, słupy aluminiowe - anodowane (z możliwością malowania proszkowego).

Tuleje montażowe wykonane są z blach stalowych o specjalnym kształcie, dopasowanym do słupów stalowych lub aluminiowych.

W skład zestawu wchodzą:

  • słupy stalowe lub aluminiowe (profil kwadratowy 80x80 mm),
  • tuleje montażowe słupów, osadzane w fundamencie betonowym,
  • zastrzały wraz z blachami mocującymi, łączące skrajne słupy piłkochwytu,
  • olinowanie oraz pozostałe elementy mocujące siatkę (karabińczyki, śruby rzymskie),
  • siatki - według wykazu siatek ochronnych polietylenowych (odporniejszych na warunki atmosferyczne) lub polipropylenowych.

Nr art. Słupy do zawieszenia siatek ochronnych
6-30  Słup stalowy (profil 80x80x2 mm) do mocowania siatek ochronnych na boiska zewnętrzne, wysokość do 4 m (łącznie z tuleją montażową i olinowaniem)
6-31  Słup stalowy (profil 80x80x2 mm) do mocowania siatek ochronnych na boiska zewnętrzne, wysokość od 4,5 do 6 m (łącznie z tuleją montażową i olinowaniem)
6-31-4-3  Słup stalowy (profil 80x80x3 mm) do mocowania siatek ochronnych na boiska zewnętrzne, wysokość do 4 m (łącznie z tuleją montażową i olinowaniem)
6-31-6-3 Słup stalowy (profil 80x80x3 mm) do mocowania siatek ochronnych na boiska zewnętrzne, wysokość od 4,5 do 6 m (łącznie z tuleją montażową i olinowaniem)
6-31-8-3 Słup stalowy (profil 80x80x3 mm) do mocowania siatek ochronnych na boiska zewnętrzne, wysokość od 6,5 do 8 m (łącznie z tuleją montażową i olinowaniem)
6-31-4-4  Słup stalowy (profil 80x80x4 mm) do mocowania siatek ochronnych na boiska zewnętrzne, wysokość do 4 m (łącznie z tuleją montażową i olinowaniem)
6-31-6-4  Słup stalowy (profil 80x80x4 mm) do mocowania siatek ochronnych na boiska zewnętrzne, wysokość od 4,5 do 6 m (łącznie z tuleją montażową i olinowaniem)
6-31-8-4 Słup stalowy (profil 80x80x4 mm) do mocowania siatek ochronnych na boiska zewnętrzne, wysokość od 6,5 do 8 m (łącznie z tuleją montażową i olinowaniem)
6-40Z  Słup aluminiowy wzmocniony z dodatkowym użebrowaniem (profil 80x80 mm) do mocowania siatek ochronnych na boiska zewnętrzne, wysokość do 4 m (łącznie z tuleją montażową i olinowaniem)
6-41Z  Słup aluminiowy wzmocniony z dodatkowym użebrowaniem (profil 80x80 mm) do mocowania siatek ochronnych na boiska zewnętrzne, wysokość od 4,5 do 6 m (łącznie z tuleją montażową i olinowaniem)

Realizujemy indywidualne projekty ogrodzeń, łącznie z furtkami i bramami.

6-42 Furtka stalowa do piłkochwytów na boiska zewnętrzne

6-44 Brama stalowa do piłkochwytów na boiska zewnętrzne

Produkty powiązane