Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie (Polityka prywatności). zamknij
Bramki do piłki nożnej mini 3x2 m z łukami składanymi, profil aluminiowy 120x100 mm, mocowane w tulejach
  • Bramki do piłki nożnej mini 3x2 m z łukami składanymi, profil aluminiowy 120x100 mm, mocowane w tulejach

Bramki do piłki nożnej mini 3x2 m z łukami składanymi, profil aluminiowy 120x100 mm, mocowane w tulejach

9-05-3x2
Brutto

Aluminiowe bramki do piłki nożnej mini o wymiarach 3x2 m, z łukami składanymi, rama główna wykonana z profilu aluminiowego 120x100 mm, mocowanie w tulejach osadzonych w podłożu (tuleje w komplecie)

Ilość
mail_outline Zadaj pytanie

Bramki do piłki nożnej mini 3x2 m, profil aluminiowy 120x100 mm, z łukami składanymi, mocowane w tulejach osadzonych w podłożu

Główna rama bramki do piłki nożnej mini o wymiarach 3x2 m, wykonana ze specjalnego profilu aluminiowego 120x100 mm z podwójnymi żebrami wzmacniającymi, składa się z dwóch pionowych słupków oraz poziomej poprzeczki, połączonych specjalnym narożnikiem, który jest mocowany wewnątrz aluminiowych profili i skręcany od zewnątrz. Słupki ramy głównej zostały przedłużone, dzięki czemu montowane są bezpośrednio w tulejach. Składane łuki bramki są zamocowane do ramy głównej przy pomocy zawiasów.

Siatkę mocuje się w profilach przy użyciu specjalnych uchwytów z tworzywa sztucznego. Do zestawu dołączane są tuleje montażowe, które osadza się w podłożu boiska sportowego.

9-05-3x2
Zawartość dostępna dla zarejestrowanych użytkowników.

Produkty powiązane