Produkt dodany poprawnie do zapytania
Ilość
Razem
Ilość produktów w zapytaniu: 0. Jest 1 produkt w zapytaniu.
Razem produkty:
Dostawa:  Do ustalenia
Razem

Newsletter

Na skróty

Relacja z Targów FSB 2017

2017-11-14 13:45:28

W dniach 7 - 10 listopada 2017 r. późnojesienna Kolonia zgromadziła rzesze wystawców przy okazji kolejnej edycji FSB - Międzynarodowych Targów Projektowania i Budowy Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych oraz Zagospodarowania Terenów Miejskich.

Naszym celem – co mieliśmy okazję zaprezentować w czasie targów – jest harmonijna łączność nowoczesnego designu z tradycyjną solidnością. Ten rok targowy zbiegł się z jubileuszem 25-lecia działalności firmy, tym milej więc było nam obserwować niegasnące zainteresowanie, jakim cieszyła się zaprezentowana przez nas oferta. Dowodzi ono, że doceniane są nasze starania, by sport zyskiwał nową oprawę.

Z radością gościliśmy na stoisku naszych obecnych Klientów i Partnerów, a także mieliśmy okazję nawiązania nowych kontaktów, które – mamy nadzieję – wkrótce okażą się zaczątkiem owocnej współpracy na rynkach międzynarodowych. Mając na uwadze zarówno wieloletnie tradycje, jak i przyszłe plany rozwojowe, w których i Państwo jesteście obecni, niniejszym dziękujemy Wam za obecność i życzymy powodzenia w biznesie!