Produkt dodany poprawnie do zapytania
Ilość
Razem
Ilość produktów w zapytaniu: 0. Jest 1 produkt w zapytaniu.
Razem produkty:
Dostawa:  Do ustalenia
Razem

Newsletter

Na skróty

Nagrody i wyróżnienia


tk1.jpgBUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU XX-lecia 1999-2019Budowniczy_Polskiego_Sportu_XX-lecia.jpg

14 listopada 2019 roku w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Budowniczych Polskiego Sportu – Gali Sportowej Polski.

W ramach Jubileuszowej XX edycji konkursu Budowniczy Polskiego Sportu, któremu patronują m. in. Marszałkowie Województw, Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, SARP, PKOl i wiele innych instytucji, związków oraz stowarzyszeń, Klub Sportowa Polska przyznał firmie PESMENPOL i Prezesowi Zarządu inż. Edwardowi Niepsujowi wyróżnienie specjalne tytułem i statuetką BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU XX-lecia 1999-2019, przyznane najaktywniejszym firmom, uczestniczącym w realizacji obiektów sportowych i rekreacyjnych w Polsce.


gazele_2018_105407814.jpgTytuł "Gazele Biznesu 2018"

Firma PESMENPOL znalazła się w gronie „Gazel Biznesu 2018” – laureatów prestiżowego rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm.


Certyfikat_ZlotyPlatnik2017_pl.jpgCertyfikat "Złoty Płatnik 2017"

Firma PESMENPOL otrzymała certyfikat "Złoty Płatnik 2017", przyznawany za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej.stat_cert_sportu_gold_2013.jpg Złota Statuetka "Budowniczy Polskiego Sportu"

14 listopada 2013 roku w Ludwikowskiej Sali Balowej Hotelu Polonia Palace, odbyła się XIV Gala "Budowniczy Polskiego Sportu", podczas które właściciel firmy PESMENPOL inż. Edward Niepsuj, odznaczony został złotą statuetką "Budowniczy Polskiego Sportu" za wieloletnie zaangażowanie w rozwój polskiej infrastruktury sportowej.


ambasador_sportowej_polski_2013.jpgTytuł i Statuetka "Ambasador Sportowej Polski"

15 listopada 2012 roku w warszawskim Multikinie w CH "Złote Tarasy", odbyła się VII Gala Sportowej Polski, podczas której właściciel firmy PESMENPOL inż. Edward Niepsuj, odznaczony został tytułem i statuetką "Ambasador Sportowej Polski".dyplom_puchar_kielce-p1-1.JPGPuchar Polskiego Związku Piłki Nożnej

W dniach 6 - 7 listopada 2012 roku w Kielcach, odbyła się XII Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT OBIEKT 2012. Podczas uroczystej Gali Fair Play nasza firma odebrała Puchar Polskiego Związku Piłki Nożnej za funkcjonalne trybuny w dowolnie wybranej kolorystyce z szybkim montażem.


rekomendacja_page1_image1.jpgRekomendacja Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej

Nasza firma otrzymała Rekomendację Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej. Rekomendacja ta potwierdza, że Firma Produkcyjno - Handlowa PESMENPOL inż. Edward Niepsuj, jest solidnym i wiarygodnym partnerem.


produkt_na_medal_2012_trybuna.jpgWyróżnienia "Produkt Na Medal" produkt_na_medal_2012_konstrukcja.jpg

Podczas międzynarodowych targów BUDMA 2012 w Poznaniu, otrzymaliśmy Wyróżnienia "Produkt Na Medal" za trybuny teleskopowe o konstrukcji stalowej i konstrukcje do mocowania i poziomego przesuwu kotary z napędem elektrycznym.


budowniczy_polskiego_sportu_2011.jpgSrebrna Statuetka "Budowniczy Polskiego Sportu"

15 listopada 2011 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, odbyła się finałowa gala XII Edycji Konkursu "Budowniczy Polskiego Sportu", podczas której właściciel firmy PESMENPOL inż. Edward Niepsuj, odznaczony został Srebrną Statuetką "Budowniczy Polskiego Sportu".


srebrny_medal_pkis_2010.jpgSrebrny Medal Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej

Podczas Dorocznej Konferencji Członków Klubu Infrastruktury Sportowej, która odbyła się w dniach 21 - 23 kwietnia 2010 roku w Hotelu Senator w Dźwiżynie Zarząd Polskiego Klubu Infrastrukury Sportowej uhonorował właściciela firmy PESMENPOL inż. Edwarda Niepsuja Srebrnym Medalem PKIS za wspieranie propagowanych przez Klub wartości oraz za działalność na rzecz rozwoju nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjne w Polsce.


budowniczy_polskiego_sportu_2008.jpgNagroda Budowniczego Polskiego Sportu

W dniach 21 - 24 października 2008 roku w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbył się II Ogólnopolski Kongres Infrastruktury Sportowej. Impreza, w której udział wzięło blisko 400 osób, była największym tego typu wydarzeniem w Polsce.

Podczas trzeciego dnia Kongresu Infrastruktury Sportowej odbyła się uroczysta gala IX Edycji Konkursu Budowniczy Polskiego Sportu, organizowanego przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej.

Laureatem nagrody Budowniczy Polskiego Sportu został Edward Niepsuj, właściciel firmy PESMENPOL, za nowoczesne i bezpieczne wyposażanie obiektów sportowych i rekreacyjnych, a także wieloletnią działalność i osobiste zaangażowanie w rozwój infrastruktury sportowej w Polsce.


tk1.jpgNagrody i wyróżnienia zdobyte na VII wystawie SPORT-OBIEKTtk2.jpg

W dniach 7-8 XI 2007 odbyła się VII Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT, organizowana przez Targi Kielce, na których firma PESMENPOL prezentowała swoją ofertę.
Na wystawie zaprezentowaliśmy produkowane przez nas wyposażenie dla obiektów piłkarskich. Głównym wydarzeniem była prezentacja bramki profesjonalnej do piłki nożnej, która zdobyła złoty medal w kategorii SPORT OBIEKT.

Równie ważne jest dla nas wyróżnienie przyznane przez Polski Związek Piłki Nożnej za najlepszą ofertę zaprezentowaną w trakcie wystawy.


fnm0.jpgFirma Na Medal


Inż. Edward Niepsuj otrzymał wyróżnienie za urządzenia sportowe i specjalistyczne wyposażenie do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce, w tym fachowe doradztwo techniczne.

Uroczystość odbyła się 19 października 2006 w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie. Organizatorem konkursu jest Polski Klub Infrastruktury Sportowej.