Produkt dodany poprawnie do zapytania
Ilość
Razem
Ilość produktów w zapytaniu: 0. Jest 1 produkt w zapytaniu.
Razem produkty:
Dostawa:  Do ustalenia
Razem

Newsletter

Na skróty

Kariera

Aktualne oferty pracy
1. Konstruktor / Specjalista d/s Technicznych

Miejsce pracy: Myślenice

Zakres obowiązków:

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie dokumentacji technicznej oraz techniczno-handlowej, modelowanie trójwymiarowe, wizualizacja produktów.
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie zaocznych studiów kierunkowych)
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów specjalistycznych CAD i DTP (Autodesk Inventor, Inventor Studio, AutoCAD, Corel Draw, Adobe Indesign)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z projektowaniem 3D (modelowanie trójwymiarowe, wizualizacja)
  • Znajomość podstaw DTP i grafiki komputerowej
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:

  • Interesującą, odpowiedzialną pracę
  • Atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca w pełnym wymiarze godzin
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: info@pesmenpol.pl. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 697 971 335.

2. Ślusarz/ Spawacz MIG / MAG/ Frezer

Miejsce pracy: Trzemeśnia

Wymagania:

  • Doświadczenie: minimum 3 lata na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność
  • Dyspozycyjność